Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Projektikoordinointi

Vantaan kaupunki, elinkeinopalvelut

Vantaan kaupungin toimijat

Anne Innanen
Projektiasiantuntija

Vantaan kaupunki, elinkeinopalvelut
+358 40 546 7418
anne.innanen@vantaa.fi

Tarja Tomperi
Hankeasiantuntija

Vantaan kaupunki, Varia ammattiopisto
+358 40 524 1241
tarja.tomperi@vantaa.fi

Elina Salo
Hankeasiantuntija

Vantaan kaupunki, elinkeinopalvelut
+358 43 826 9284
elina.salo2@vantaa.fi

Koulutus- ja tutkimuskumppanit

Marilla Kortesalmi
Projektipäällikkö

Laurea-ammattikorkeakoulu
+358 40 652 6141
marilla.kortesalmi@laurea.fi

Elina Taponen
Projektipäällikkö

Metropolia Ammattikorkeakoulu
+358 40 759 8756
elina.taponen@metropolia.fi

Arja Kuitunen
Tuottaja

Helsingin seudun kauppakamari
+358 50 523 1649
arja.kuitunen@helsinki.chamber.fi

Hanna Virtanen
Tutkija

Elinkeinoelämän tutkimuslaitos, ETLA
+358 44 589 0448
hanna.virtanen@etla.fi

Hannu Karhunen
Tutkija

Palkansaajien tutkimuslaitos, PT
+358 40 402 779
hannu.karhunen@labour.fi

Yrityskumppanit

Johanna Bagge
Manager, Cargo Operations Support and Development

Finnair Cargo
+358 40 565 4801
johanna.bagge@finnair.com

Sini Veijalainen
HR

Infocare Oy
+358 400 719 941
sini.veijalainen@infocare.com

Elli Velling
Koulutuspäällikkö

ISS Palvelut Oy
+358 40 765 6408
elli.velling@fi.issworld.com

Minna Tuomi
Projektikoordinaattori

Vantti, Vantaan tilapalvelut

+358 50 318 0911 minna.tuomi@vantti.fi

Kirsi Jalasaho
VP – People & Culture

Solteq Oyj


kirsi.jalasaho@solteq.com

Autamme raivaamaan kasvun esteet vastuullisesti